Турка для кави мідна 170 мл Mediterranean Art грецька джезва кавова
Турка для кави мідна 170 мл Mediterranean Art грецька джезва кавова
Джезви виготовлені в Греції традиційним способом - вручну з цільного мідного листа і без застосування жодних хімічних і електролітичних / гальванічних процесів.

Характеристики:
- цільний мідний корпус з товщиною стінок 1,5 мм
- внутрішнє покриття харчовим оловом, нанесене вручну
- перевірена роками досконала лаконічна форма - «пісочний годинник»
- відповідність європейським і українським нормам безпеки для здоров'я людини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Мідь |
| Об`єм | 170 мл |
| Внутрішнє покриття | харчове олово |
| Знімна ручка | Ні |
| Матеріал ручки | Латунь |
| Діаметр горлечка | 65 мм |
| Діаметр дна | 65 мм |
| Висота | 85 мм |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Зливний носик | Так |
| Тип плити | Електрична, Склокерамічна, Газова |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Виробник | Leonidas |
| Країна виробник | Греція |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішнє покриття | Полірована мідь |
| Тип кавоварки | Турка |
| Колір | Мідний |
| Гарантія | 12 міс |
| Вага, г | 260 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 570 ₴








