Гейзерна кавоварка Bialetti Break Alpina на 3 порції 150 мл для приготування кави з алюмінію moka для газової плити побутова
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Гейзерна кавоварка Bialetti Break Alpina на 3 порції 150 мл для приготування кави з алюмінію moka для газової плити побутова»
Гейзерна кавоварка Bialetti Break Alpina на 3 порції 150 мл для приготування кави з алюмінію moka для газової плити побутова Гейзер мока на 3 чашки алюмінієвий на газу
Bialetti Moka Alpina – створена на основі Biletti Moka Express і поєднує в собі всю якість товарів Bialetti в оновленому дизайні і кольорі.

Модель Aplina створена компанією Bialetti на честь 85-річчя національного альпійського корпусу піхоти, а корпус кавоварки спеціально зроблений в кольорі військових мундирів з формою кришки у вигляді капелюха з чорним пером.

Саме цей ексклюзивний дизайн зробить вашу домашню кухню особливою і внесе свій колорит і атмосферу в приготування і сам процес пиття кави.

Почніть насолоджуватися смачною кавою і отримувати задоволення вже прямо зараз!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bialetti |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa |
| Тип кавоварки | Гейзерна |
| Тип управління | Механічне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 0.13 л |
| Фільтр | постійний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість чашок, що вміщаються | 3 |
| Зовнішній діаметр гумового кільця | 65 мм |
| Сумісність з джерелами тепла | Підходить для всіх джерел тепла, крім індукційних плит |
| Країна бренду реєстрація | Італія |
| Вбудована кавомолка | Ні |
- Ціна: 1 350 ₴









