Заварювальний чайник для приготування кави 1500 мл Чорний з довгим тонким носиком із нержавійки з термометром для альтернативного заварювання кави
Якщо ви любите готувати і пити смачну каву, то заварювальний чайник від бренду стане вашим незамінним і корисним аксесуаром.

Стильний і функціональний чайник із вузьким носиком-«гусячою шийкою» стане вашим надійним помічником у приготуванні кави альтернативними способами (V60, Chemex, Kalita тощо), а також чаю або молока.
Завдяки спеціальній формі носика ви отримаєте повний контроль над швидкістю й напрямком подавання гарячої води, що дає змогу домогтися максимальної точності під час заварювання.

Виготовлений із високоякісної сталі, чайник стійкий до подряпин, корозії та простий у догляді.
Чорне покриття надає сучасного вигляду, а зручна пластикова ручка не нагрівається й забезпечує комфортне використання.
Характеристики:
Об'єм: 1500 мл
Матеріал: нержавіюча сталь
Матеріал ручки: пластик
Колір: чорний
Висота: 17 см
Діаметр зверху: 9,5 см
Діаметр дна: 12,5 см
Ширина з ручкою та носиком: 24 см
Призначення: для кави, чаю, молока
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Об`єм | 1500 мл |
| Колір | Чорний |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Діаметр | 125 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ручки | Фіксована |
| Підходить для всіх видів плит | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴








