Кавомолка ручна з металевими ножами з регулюванням ступеня помолу Червона алюмінієва сталеві жорна механічна побутова гріндер
1 890 ₴
1 590 ₴
- Під замовлення
- Код: 90800
Відправка з 29 квітня 2026+380 (67) 269-29-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручна кавомолка з металевими ножами Срібляста алюмінієва з регулюванням помелу для кави механічна Млинок побутовий портативний, сталеві жорна механічна побутова гріндер для кавових зерен
Представляємо вашій увазі портативну ручну кавомолку з регулюванням ступеня помолу і сталевими жорнами
Ця ручна кавомолка - це шикарний дизайнерський гріндер з чудовою якістю як самого виготовлення, так і високою якістю в роботі.

Особливо добре спроектована і продумана кавомолка китайськими ентузіастами стане надовго вашим надійним помічником у приготуванні смачної кави на вашій кухні або в подорожах.

Характеристики
|
Країна виробник |
Китай |
|
Матеріал корпусу |
Алюміній |
|
Матеріал жорен |
Нержавіюча сталь |
|
Регулювання степені помолу |
Так |
|
Розміри (Висота * Ширина * Діаметр) |
16 см * 17.5 см * 5 см |
|
Ємність для меленої кави |
Є |
|
Об’єм ємності для меленої кави |
20 г |
|
Вага |
463 г |
|
Колір |
Червоний |
|
Особливості |
|
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Об'єм контейнера для зерен | 20 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Об'єм ємності для меленої кави | 20 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір корпусу | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Вага | 0.463 кг |
| Діаметр кавомолки, мм | 5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | HoReCa, будинок |
| Тип жорен | Конічні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴












