Еспресо-машина Vibiemme VBM Domobar Super Manual Analogic
Напівпрофесійна традиційна еспресо-кавомашина Domobar Super Manual Analogic - досить компактний агрегат для приготування справжнього еспресо від італійського виробника Vibiemme (VBM).
Невеликі габарити роблять цю кавомашину досить універсальною в своєму застосуванні: міні-кафе, міні-бар, міні-кав'ярня, домашня кухня - вона всюди знайде своє місце.
Головною особливістю даної моделі є можливість оперативного перемикання виду водопостачання: автономне (з каністри, котра знаходиться всередині кавоварки) або від водопровідної мережі.
Основні модулі цієї моделі аналогічні повнорозмірним професійним еспресо-кавоваркам: ротаційна помпа, класична група заварювання типу E61 з ручним керуванням та механічною преінфузією, мідний бойлер з термосифоном, подвійний манометр, професійний пресостат з твердотільним реле.
VBM Domobar Super Manual Analogic - компактна, надійна кавомашина від відомого італійського бренду з історією
Сфера застосуванняКавомашина призначена для роботи в міні-кафе / кав'ярнях, міні-барах і для домашнього використання "просунутими" користувачами
Особливості
- 1 група типу E61 з ручним керуванням та механічною преінфузією
- 1 кран видачі пари
- 1 кран видачі гарячої води
- Мідний бойлер з термосифоном
- Професійна ротаційна помпа
- Можливість автономного та стаціонарного водопостачання (оперативне переключення з одного виду водопостачання на інший)
Короткі технічні характеристики
- Об'єм бойлера, л : 2
- Маса, Кг : 33
- Споживана потужність, Вт : 1800 (1 фаза / 230 В)
- Колір : чорний / нержавіюча сталь
- Габарити (ШхВхГ), мм : 250х420х470
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vibiemme |
| Призначення | Професійне |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Механічне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 2 л |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Манометр | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Вага | 33 кг |
- Ціна: 93 030 ₴








