Ручна кавомолка Timemore Chestnut C3 ESP зі сталевими конічними жорнами та регулюванням помолу алюмінієва механічна фірмова
Ручна кавомолка Timemore Chestnut C3 ESP зі сталевими конічними жорнами та регулюванням помолу алюмінієва механічна фірмова алюмінієва механічна фірмова портативна для еспресо турки пуровера
Представляємо вашій увазі чудову ручну кавомолку преміум-класу, від тайванського бренду Timemore, яка створена для справжніх любителів смачної кави.

Це остання модель Timemore Chestnut C3 ESP від 2023 року. Порівнюючи з попередньою версією, тут була змінена різьба на контейнері для меленої кави, завдяки чому закручувати її стало ще зручніше. Також було замінено пружину, яка затискає жорна, що тепер дасть змогу щільно затискати механізм помолу.

Дана кавомолка має суцільнометалевий корпус з алюмінієвого сплаву без пластикових деталей всередині, створена для точного помолу та тривалішого терміну експлуатації.

Обладнана модернізованими жорнами зі сталі S2C для підвищення продуктивності помолу, забезпечуючи гарний смак кави за рівномірного та швидкого помолу, зберігаючи смак кавових зерен.

Фіксована конструкція з двома підшипниками робить процес помолу детальнішим, а мелена кава — більш однорідною
Завдяки точному контролю розміру помелу ручна кавомолка C3 ESP забезпечує рівномірний розподіл частинок за розмірами, що забезпечує поліпшену екстракцію та щоразу приготування ідеального напою
Універсальність - це особливість якою відрізняється ця кавомолка серед ряду інших моделей від цього виробника, оскільки вона дозволяє отримати потрібний вам рівномірний помол, який абсолютно підійде для будь-якого способу приготування кави: для еспресо, пуровера, френч-пресу та навіть джезви.

C3 ESP забезпечує додаткову точність налаштування помолу в порівнянні з класичною C3 і має 30 клацань на один повний оберт, порівняно з 12 у стандартних C2 та C3.
30 клацань на коло і 0,0233 мм на клік на внутрішньому циферблаті забезпечують 100% точний контроль тонкого або грубого помолу.

Зубчасті конічні жорна з нержавіючої сталі SUS420 засновані на конструкції Chestnut X із додатковими насічками.
Ця конструкція розрізає кавові зерна на дрібніші фрагменти перед помелом, що забезпечує більш послідовний помел і більшу продуктивність.
Компактна, міцна та надійна, ця кавомолка може стати вашим незамінним помічником вдома, в офісі чи в подорожах.

Як налаштувати помол?
Помол підбирається експериментально залежно від методу заварювання, свіжості зерен і ваших смакових уподобань.
Точка "0" — момент, коли жорна повністю змикаються, а ручка перестає обертатися
Еспресо: Починайте з 30 кліків і коригуйте відповідно до рекомендацій вашої кавоварки.
Пуровер (Hario V60): Оптимальний діапазон — 48–54 кліки для збалансованого смаку.
Гейзерна кавоварка: 45–60 кліків для насиченого аромату.
Турка/джезва: 11–15 кліків для тонкого помолу. Для порошкоподібної консистенції радимо спеціалізовані моделі.
Особливості кавомолки Timemore Timemore C3 ESP :
- Місткість бункера 25 г
- Швидкість помелу приблизно 1 г/сек;
- Зручне настроювання регулювання помелу. Ручну кавомолку можна регулювати просто перемикаючи спеціальний регулятор помелу (низ корпусу).
- Нові жорна S2C 38 мм із нержавіючої сталі, такої ж форми, що й жорна топової кавомолки Timemore Chestnut X, що дає змогу швидко та рівномірно змелювати зерна кави;
- Запатентована система регулювання помелу від Timemore
- Дуже зручний бункер для змеленої кави на різьбі
- Міцний, але водночас легкий алюмінієвий корпус;
- Гарний і практичний рифлений корпус, кавомолка не ковзає в руці та чудово фіксується;
- Ступеневе регулювання помелу.
- Не слід молоти каву на закритих жорнах (0-5 кліків), щоб жорна слугували довго.
- Тільки сухе чищення кавомолки (пензлик або повітродувка);
- Комплектація: Chestnut C3 ESP, чохол для зберігання, очисна щітка;
Переваги кавомолки Timemore Chestnut C3 ESP:
- Подвійна система підшипників
- Алюмінієвий корпус
- Внутрішній вал із нержавіючої сталі
- Знімна ручка
- Сумка для зберігання
Характеристики:
- Бренд: Timemore
- Модель C3 ESP Чорний
- Матеріал корпусу Алюміній
- Вага виробу: 530 грамів
- 30 клацань на коло і 0,0233 мм на клік
- Жорна S2C
- Діаметр жорен 38 мм
- Матеріал жорен нержавіюча сталь
- Габарити упаковки: 193 * 150* 84 мм
- Довжина ручки 159 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Timemore |
| Країна виробник | Тайвань |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Об'єм контейнера для зерен | 25 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Об'єм ємності для меленої кави | 25 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 147 мм |
| Вага | 0.53 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | HoReCa, будинок |
| Тип жорен | Конічні |
| Розмір ручки | 159 мм |
| Діаметр кавомолки, мм | 42 мм |
| Матеріал жоррен | Неіржавка сталь SUS420 |
- Ціна: 3 790 ₴












