Baratza Sette 270 - новий стандарт серед домашніх кавомолок.
30 кроків макрорегулювань та безступенева система мікрокоригування з 9 позначками дозволяють максимально точно підібрати помел під ваше зерно та рецепт приготування.
Для зручності користування передня панель кавомолки обладнана світлодіодним дисплеєм з підсвіткою.
Кавомолка охоплює широкий діапазон змелювання, тому ви можете змолоти каву під еспресо безпосередньо до портафільтру, або ж скористатися антистатичним бункером для меленого зерна для приготування фільтр-кави.
Завдяки оновленій конструкції кавомолки збільшилася її швидкість змелювання - до 5 грамів за секунду, а мелене зерно потрапляє відразу після змелювання вниз, до вашого портафільтру чи бункеру, мінімізуючи залишки меленої кави між порціями
Особливості
Покрокове регулювання якості помелу
Програмування 3 порцій кави по часу змелювання
Бункер для меленої кави у комплекті
Сталеві конічні жорна
Висока швидкість змелювання
Тримач для портафільтрів 49 - 58 мм
Технічні характеристики
Продуктивність, г / сек : 3,5 - 5,5
Діаметр жорен, мм : 40
Місткість контейнера для зерен, г : 300 - 400
Місткість контейнеру для меленої кави, г : 160
Матеріал корпусу : метал / пластик
Споживана потужність, Вт : 240
Колір : чорний / нерж.сталь
Маса, кг : 3,2
Габарити (ШхВхГ), мм : 130x400x240
Країна виробник : Тайвань
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 240 Вт |
| Производитель | BARATZA |
| Цвет корпуса | Черный |
| Страна производитель | Тайвань |
| Регулировка степени помола | Да |
| Объем контейнера для зерен | 400 г |
| Тип кофемолки | Жерновая |
| Емкость для молотого кофе | Да |
| Объем емкости для молотого кофе | 160 г |
| Назначение | Профессиональное |
| Состояние | Новое |
| Тип привода | Электропривод |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Высота | 400 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Глубина | 240 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал жерновов | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпусa | Пластик, метал |
| Настройка степени помола | Электронная, автоматическая подстройка |
- Цена: 19 950 ₴












