



Ручна Mini кавомолка з регулюванням рівня помолу Чорна 13 см
Ручна Mini кавомолка з регулюванням рівня помолу Чорна 13 см
Ручна кавомолка з керамічними жорнами - ідеальна кавомолка для використання її як вдома, так і під час подорожей.
Така кавомолка повинна бути у вас в наявності, якщо ви дійсно любите пити смачну і якісну каву.
Кавомолка дуже легка і проста у використанні, невеликих розмірів і її можна брати з собою в будь-яку поїздку.
Високоякісна нержавіюча сталь, з якої зроблена кавомолка робить її міцною і довговічною в роботі.
Налаштування типу помолу також надзвичайно просте.
Керамічне конічне жорно виготовлене з білої кераміки, і дуже просто та швидко очищається від кави.
Завдяки такій компактній ручній кавомолці ви завжди зможете вибрати потрібний помол кавових зерен і приготувати справді смачну каву з надзвичайним ароматом і смаком.
Дана кавомолка - це розумна альтернатива дорогим кавомолкам від Hario.
Насолоджуйтеся смаком свіжозмеленої кави в домашніх умовах в будь-який час!
Адже тільки свіжообсмажені кавові зерна і, відповідно, свіжий помел кави зробить її особливо смачною і ароматною.
Зробіть свій перший крок у світ приготування якісної кави!
Що входить у комплект:
- Кавомолка
- Знімне руків'я
- Інструкція
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Об'єм контейнера для зерен | 20 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Об'єм ємності для меленої кави | 20 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | Кераміка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 132 мм |
| Ширина | 48 мм |
| Вага | 0.235 кг |
- Ціна: 879 ₴


Відправка з 28 квітня 2026
