Холодильник для молока Milk Cooler Dometic - легкий, компактний та мобільний охолоджувач для молока місткістю 1 л, призначений для використання сумісно з кавомашиною, обладнаною автокапучинатором
Особливості:
Ідеально підходить до професійних або напівпрофесійних кавомашин з автокапучинатором
Охолоджує молоко на 22℃ нижче зовнішньої температури (мінімальна температура 1℃)
Спеціальний отвір для трубки автокапучинатора кавомашини
Робоча напруга 100-240 В
До комплекту входять трубка для молока та перетворювач напруги
Зручна ручка для транспортування
Технічні характеристики:
Місткість, л : 1
Маса, кг : 1,7
Матеріал корпусу : пластик ABS
Максимальна споживана потужність, Вт : 20
Колір : сріблястий / чорний
Габарити (ШхВхГ), мм : 150x215x190 (без графина для молока)
| Основные | |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объем | 1 л |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | HoReCa |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.2 кг |
| Высота | 429 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Глубина | 33.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | пластик ABS |
- Цена: 4 999 ₴



