Барный органайзер деревянный Seven Block для кофейни, барный, с отделениями, для крышек кофе, стаканчиков, Органайзер для кофешопа, для салфеток
Барний органайзер Seven Block від провідного українського виробника кавових аксесуарів Coffee Style - незамінний предмет для закладів, що готують напої "з собою".
Складається з металевого каркаса, в який встановлюються чотири блоки з натурального дерева, що містять сім різних за розміром відділень.
Сучасний та ергономічний дизайн підійде до будь-якого інтер'єру закладу
Характеристики:
Матеріал : метал, натуральне дерево
Колір : чорний / дерево
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Органайзер |
| Материал | Дерево |
| Длина | 23 см |
| Ширина | 33 см |
| Высота | 13.1 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Coffee Style |
| Крышка | нет |
| Ложечка | нет |
| Наличие дозатора | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 2 595 ₴







