Набір Hario V60 02 Drip In (Харіо) - це комплект всіх необхідних аксесуарів для заварювання кави методом "pour-over" в одному заварнику. Конструкція складається одночасно з серверу і пуроверу. Сервер виконаний з високоякісного скла, пуровер - з пластмаси, всередині нього розташовані спіральні ребра, які сприяють рівномірній екстракції кави. Також в наборі є мірна ложка для меленої кави. Разом з комплектом для заварювання кави ви знайдете паперові фільтри розміру 02 для приготування 1-4 порцій кави
Характеристики
Заварювання кави методом "pour-over"
1-4 порції кави за один раз
Конусоподібна форма дріппера
Паперові фільтри та мірна ложка в комплекті
Колір : чорний / скло
Країна виробник : Японія
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hario |
| Страна производитель | Япония |
| Тип посуды | Кофейник |
| Материал | Стекло |
| Объем | 0.7 мл |
| Высота | 198 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Глубина | 125 мм |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 |
| Цвет корпуса | Прозрачный |
| Материал воротника | силикон |
| Тип кофеварки | Фильтр-кофеварка |
| Материал декантера | Жаропрочное скло |
| Тип используемого кофе | свежеобжаренный свежемолотый |
| Материал воронки | полипропилен |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴







