Ручна кавомолка 1Zpresso Q2 з регулюванням рівня помолу з металічними конічними жерновами
Ручна універсальна кавомолка 1Zpresso Q2 - надзвичайно компактна модель кавомолки від тайванського бренду 1Zpresso, місія котрих - створювати інноваційні кавомолки з інженерним підходом та пристрастю до смачної кави.
Ця кавомолка має все необхідне для отримання якісного рівномірного помелу: конічні сталеві жорна з нержавіючої сталі, металеві опорні елементи конструкції, точну покрокову настройку фракцій помелу (30 позицій на повний оберт), сталевий вал рухомого жорна на кулькових підшипниках в подвійному підвісі, антиковзке покриття корпуса.
Прецизійна механіка забезпечує унімодальність помелу, що дає чисту та соковиту "чашку" у відкритих методах приготування кави.
Конструкція жорен має пентагональну форму, що забезпечує прийнятну швидкість розмелювання кави при невеликому діаметрі у 38 мм. Кільце налаштування помелу має внутрішнє нижнє розташування.
Ручка кавомолки виточена з натуральної деревини, яку приємно тримати у руці.
Дана модель рекомендована для розмелювання кави під різноманітні "відкриті" методи приготування та може містити в собі 15-20 грамів кави.
1Zpresso Q2 - незамінна для подорожей, адже має малу масу та розміри
Особливості:
Ергономічний дизайн із вигнутим важелем ручки
Покриття проти ковзання
Швидкозбірна конструкція
Двопідшипниковий вал
Градації помелу від джезви до пуроверу
Внутрішня покрокова настройка якості помелу з нижнім розташуванням (10 цифрових відміток, 30 позицій на повний оберт)
Характеристики:
Діаметр жорен (зовнішній) , мм : 38
Основні матеріали : алюміній / нерж.сталь / деревина / полікарбонат / силікон
Колір : матовий алюміній / коричневий/ дерево
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1Zpresso |
| Страна производитель | Тайвань |
| Назначение | Бытовое |
| Тип привода | Ручной привод |
| Тип кофемолки | Жерновая |
| Объем контейнера для зерен | 20 г |
| Емкость для молотого кофе | Да |
| Регулировка степени помола | Да |
| Материал | Алюминий |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал жерновов | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 138 мм |
| Вес | 0.385 кг |
| Диаметр кофемолки, мм | 46 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Сфера использования | HoReCa, дом |
| Тип жерновов | Конические |
- Цена: 5 415 ₴









