


Чайник заварювальний для кави 350 мл для v60 Білий для плити із нержавійки з тонким носиком
Чайник заварювальний для кави 350 мл для v60 Білий для плити із нержавійки з тонким носиком
Якщо ви любите готувати і пити смачну каву, то цей заварювальний чайник для кави на 350 мл стане вашим незамінним і корисним аксесуаром.

Завдяки спеціальній формі довгого тонкого носика, цей чайник дозволяє повністю контролювати процес приготування кави і заварювати каву рівномірно і плавно, так як цього вимагає правильний процес приготування.

Виготовлений чайник з високоякісної нержавіючої сталі.

Характеристики
|
Країна виробник |
Китай |
|
Об’єм |
350 мл |
|
Висота |
12 см |
|
Діаметр |
7.6 см |
|
Вага чайника |
160 г |
|
Матеріал чайника |
Нержавіюча сталь |
|
Тип ручки |
Фіксована |
|
Матеріал ручки |
Нержавіюча сталь |
|
Підходить для всіх видів плит |
Для всіх, крім індукційної плити |
|
Колір |
Білий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Об`єм | 350 мл |
| Колір | Білий |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Діаметр | 76 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал кришки | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ручки | Фіксована |
| Вага, г | 160 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴



