


Електрична кавомолка Yeedo US75 з плоскими металевими жорнами і регулюванням помолу
Електрична кавомолка Yeedo US75 з плоскими металевими жорнами і регулюванням помолу
Кавомолка Yeedo US75 це унікальний апарат, який стане прекрасним помічником для Вас у процесі приготування кавових напоїв найвищої якості зі свіжої кави.
Гарний дизайн, який добре запам'ятовується.
Кавомолка має функцію автоматичного помелу заданої кількості кави безпосередньо в холдер.
Завдяки такій функції Ви можете готувати чудовий еспресо зі свіжозмелених зерен, використовуючи рівно стільки сировини, скільки необхідно.
У кавомолці Yeedo US75 встановлені сталеві плоскі жорна з діаметром 75 міліметра,, які в парі з електромотором 450 Вт можуть забезпечити дуже високу продуктивність.
За такої швидкості помелу зерна не тільки швидко подрібнюються, але й зберігають свій первозданний аромат, адже за такого помелу не виникає небажане перегрівання, яке впливає на кінцевий результат приготованого напою.
Кавомолка має дуже просте та зрозуміле керування завдяки повністю інтуїтивному меню, яке відбивається на яскравому та великому сенсорному дисплеї
Характеристики:
-
Бренд Yeedo
-
Модель US75
-
18 грамів перемелює приблизно 3 секунди
-
Напруга (В): 220 В
-
Потужність (Вт): 450 Вт
-
Місткість контейнера для зерен (кг): 1,2 кг
-
Розміри (ширина*глибина*висота): 243 x 302 x 610 мм
-
Вага нетто (кг): 14,3 кг
-
Діаметр жорен 75 мм
-
Оберти 1350 об./хв
-
Сенсорний екран
-
Одинарний режим, Подвійний режим і ручне настроювання помелу
-
Відтворення вологості.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 1200 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 610 мм |
| Ширина | 243 мм |
| Глибина | 302 мм |
| Вага | 14.3 кг |
- Ціна: 21 900 ₴



