Електрична кавомолка Cosmo G74 з плоскими металевими жорнами і регулюванням помолу
Електрична кавомолка Cosmo G74 з плоскими металевими жорнами і регулюванням помолу
Кавомолка Cosmo G 74 mm — це надійна професійна кавомолка для якісної та зручної роботи в умовах громадського харчування або офісу.
А головна її перевага — висока швидкість помелу.
Кавомолка обладнана плоскими жорнами, виготовленими зі спеціального зносостійкого металу та має діаметр 74 мм (на відміну від класичних 64 мм, вона набагато швидше).
Плоскі жорна, на відміну від конічних, забезпечують максимальну однорідність (конкретніше — бімодальність) помелу, що є найважливішим і вирішальним чинником у налаштуванні приготування правильного еспресо.
Електричний двигун потужністю 450 Вт/год забезпечує стабільну й безперебійну роботу кавомолки, споживаючи водночас досить мало електроенергії.
Сенсорний кольоровий дисплей допомагає комфортно змелювати каву та контролювати час і розмір
Панель керування обладнана віртуальною клавіатурою, яка в рази збільшує зносостійкість кавомолки: досить лише одного дотику, щоб усе запрацювало так, як потрібно.
Характеристики:
- Тип жорен Плоскі жорна,
- Діаметр жорен ø 74 мм
- Місткість бункера 1000 гр
- Вага 15,5 кг
- Напруга 220 В
- Вага брутто 14 кг
- Розмір 200 x 310 x 580 mm.
- Потужність 450 Вт
- Великий Лед дисплей
- Колір Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cosmo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Об'єм контейнера для зерен | 1000 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 22 900 ₴










