Чашка для кави Loveramics Bond Mug Charcoal керамічна 300 мл для ресторану
Представляємо вашій увазі посуд від гонконгської компанії Loveramics, яка є однією з лідируючих компаній по виробництву посуди з кістяної порцеляни.
Особливість товару від цього виробника - це висока якість, універсальний дизайн, а також ще одна дуже важлива особливість - можливість максимального розкриття смаку кави з допомогою цього посуду.
Серія чашок Bond від Loveramics — це унікальна порцелянова чашка для кави, у якій поєднуються сучасний дизайн, функціональність і якість преміумкласу.
Розроблена відзначеним нагородами дизайнером Саймоном Стівенсом, чашка вирізняється фірмовою плавною округлою формою, яка дає змогу повністю розкритися аромату та смаку кави.
Потовщені стінки чашки забезпечують чудову теплоізоляцію, зберігаючи напій гарячим довше. Спеціальна конструкція з теплоуловлювачем в основі підтримує оптимальну температуру кави.
А ергономічна ручка не тільки надає чашці стильний вигляд, а й зміщує центр ваги, покращуючи баланс і зручність під час наливання та пиття.
Переваги:
- Об'єм 300 мл — ідеально підходить для американо, фільтр-кави або напоїв з Aeropress.
- Високоякісна порцеляна, підходить для посудомийної машини, мікрохвильової печі, морозилки та духовки.
- Світове визнання — чашка представлена в музеях дизайну, включно з Музейом Вікторії й Альберта (V&A).
- 13 колірних рішень — знайдіть ідеальний відтінок під ваш стиль.
- Вага 540 г — міцна, стійка, довговічна.
Характеристики:
Виробник: Loveramics
Серія: Bond Mug
Матеріал: порцеляна
Об'єм: 300 мл
Розміри: 11.5 см x 8.5 см x 10 см
Вага: 540 г
Країна виготовлення: Китай
Дизайнер: Саймон Стівенс/Дейл Гарріс
| Основні | |
|---|---|
| Тип ємності | Чашка |
| Призначення | Для кави |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Порцеляна |
| Об`єм | 300 мл |
| Висота | 100 мм |
| Колір | Сірий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Блюдце | немає |
| Кришка | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Ложечка | немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Loveramics |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип | Класична |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр чашки | 8,5 см |
| Висота чашки | 10 см |
- Ціна: 690 ₴





