


Туристична кружка термос Kinto Travel Tumbler 500 мл з кришкою Green із нержавіючої сталі питна
Туристична кружка термос Kinto Travel Tumbler 500 мл з кришкою Green із нержавіючої сталі питна
Представляємо вашій увазі японську термочашку Kinto Travel Tumbler Green
За допомогою цієї чашки ви зможете насолодитися улюбленою кавою, чаєм або іншим напоєм.
Конструкція чашки складається з подвійного шару міцної нержавіючої сталі, яка має шар вакуумної ізоляції і дозволяє тримати гарячі і холодні напої у відповідній температурі протягом 6 годин.
На відміну від більшості пропонованих ємностей з напоями, широка горловина має форму, яка дає можливість пити ваш напій під будь-яким кутом.
Матове стійке до подряпин зовнішнє покриття допомагає зберігати чашку без іржі довгий час використання.

Характеристики
|
Виробник |
Kinto |
|
Країна виробник |
Японія |
|
Модель |
Travel Tumbler |
|
Об’єм |
500 мл |
|
Розмір (Висота * Діаметр) |
19.7 см * 7,4 см |
|
Матеріал колби |
Нержавіюча сталь |
|
Кришка |
Без поїлки |
|
Вага |
310 г |
|
Час підтримки тепла |
до 6 годин |
|
Колір |
Зелений |
|
Можна мити в посудомиючій машині |
Так |
|
Можна використовувати в мікрохвильовці |
Ні |
|
Переваги |
|
| Основні | |
|---|---|
| Тип термоса | Питний |
| Об`єм | 500 мл |
| Помповий механізм | Ні |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Колір | Зелений |
| Ручка | Є |
| Час збереження тепла | 6 годин |
| Час збереження холоду | 6 годин |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Виробник | Kinto |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кришка | Кришка без поїлки |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 197 мм |
| Нижній діаметр | 74 мм |
| Діаметр | 73 мм |
- Ціна: 2 350 ₴



