Кавомолка ручна з дерев'яним ящиком і регулюванням ступеня помолу у вінтажному стилі дерев'яна з керамічними жорнами ретро
Кавомолка ручна з дерев'яним ящиком і регулюванням ступеня помолу у вінтажному стилі дерев'яна з керамічними жорнами ретро для дому з ємністю для меленої кави
Якщо вам потрібна красива кавомолка одночасно як для інтер'єру вашої кухні або офісу, так і для отримання кави свіжого помелу, то радимо вам звернути увагу на цю ручну кавомолку з місткістю для меленої кави, керамічними жорнами та регулюванням помолу.

Молоти каву в цій кавомолці дуже легко. Руків'я обертається без особливих зусиль, навіть якщо обертати його лише двома пальцями.

Насолоджуйтеся смаком свіжомеленої кави в домашніх умовах в будь-який час!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Об'єм контейнера для зерен | 40 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Об'єм ємності для меленої кави | 25 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Матеріал | Дерево |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | Кераміка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Вага | 0.385 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴











