Автоматичний темпер Puqress M3
Автоматичний темпер Puqress M3
Puqpress M3 — професійна модель автоматичного темпера, призначена для встановлення під професійну кавомолку для еспресо моделі Mahlkoenig E65GbW у кав'ярні та інші заклади громадського харчування з активним потоком відвідувачів.
У зв'язці з кавомолкою Puqpress M3 дає змогу неабияк прискорити роботу за приготуванням еспресо — весь процес від початку помелу до отримання протемпераваної кавової «таблетки» в холдері займає всього приблизно 8-9 секунд!
Це дає змогу заощаджувати 4 і більше секунд на кожній операції, що сумарно за місяць дає економію часу приблизно 6-8 годин, за середньої інтенсивності продажів (1,5-2 кг на день).
Водночас ви отримуєте найкраще на сьогодні рішення щодо співвідношення швидкості, якості та зручності роботи з помелом і тепінгом, чималу економію часу та коштів на навчання та контролю якості помелу та темпингу в кав'ярнях.
Зв'язка Puqpress M3 і Mahlkoenig E65GbW з вагами підвищує ефективність.
Незалежно від того, скільки людина готуватиме каву, рівень темперування завжди буде абсолютно однаковим завдяки унікальному запатентованому механізму темперування.
Рівномірна та стабільна темперовка стабілізує чашку еспресо.
Ви можете вибирати необхідне зусилля натискання в діапазоні від 10 кг до 30 кг (з кроком 1 кг) для забезпечення 100% поєднання темперування всіма бариста. Як додатковий, але дуже важливий бонус — зниження ризику травматизму серед бариста та зниження загального рівня втоми, викликаного ручним темперуванням.
Темперування всього за 1,3 секунди означає, що використовувати PuqPress швидше, ніж темперувати ручну. Компактна конструкція робить PuqPress ідеальним рішенням для збільшення швидкості роботи.
А ще він акуратно поміщається під кавомолкою, що дає змогу зберегти робочий простір!
Характеристики темпера Puqpress M3
- Бренд: Puqpress;
- Вага: 4,6 кг;
- Діаметр темпера: 58.3 мм;
- Напруга: 100 – 240 VAC;
- Частота: 50 – 60 Hz;
- Потужність: 76 Вт
- Налаштування тиску: 10-30 кг (крок 1 кг);
- Час темпінгу: 1,3 секунди
- Максимальний нахил: 0,5 градуса;
- Форма преса: плоска основа;
- Захист від проникнення: IPX1;
- Глибина: 283 мм;
- Висота: 147 мм;
- Ширина: 194 мм;
- Країна виробництва: Нідерланди.
- Регулювання висоти упору для використання різних типів холдерів, висоту можна відрегулювати вручну.
- Режим очищення.
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Нідерланди |
Користувальницькі характеристики | |
Виробник | PuqPress |
Призначення | Професійне |
- Ціна: 39 950 ₴