Кавомолка Xeoleo LD-700E це унікальний апарат, який стане прекрасним помічником для Вас у процесі приготування кавових напоїв найвищої якості зі свіжої кави.
Гарний дизайн, який добре запам'ятовується.
Кавомолка має функцію автоматичного помолу заданої кількості кави безпосередньо в холдер.
Завдяки такій функції Ви можете готувати чудовий еспресо зі свіжозмелених зерен, використовуючи рівно стільки сировини, скільки необхідно.
Жорна в кавомолці XEOLEO LD-700E
У кавомолці XEOLEO LD-700E встановлені сталеві плоскі жорна з діаметром 74 міліметри, які в парі з електромотором на 500 Вт можуть забезпечити дуже високу продуктивність.
За такої швидкості помелу зерна не тільки швидко подрібнюються, але й зберігають свій первозданний аромат, адже за такого помелу не виникає небажане перегрівання, яке впливає на кінцевий результат приготованого напою.
Рідкокристалічний дисплей кавомолки XEOLEO LD-700E
Кавомолка має дуже просте та зрозуміле керування завдяки повністю інтуїтивному меню, яке відбивається на яскравому та великому сенсорному дисплеї
Характеристики:- Плоскі жорна, ø 74 мм
- Місткість бункера 1200 г
- об/хв 1450
- Напруга 220 В/50 Гц
- Вага брутто 14 кг
- Вимірювання 52 х 28 х 23 см
- Потужність 500 Вт
- Мотор двигун змінного струму
- Дод. функція — охолодження двигуна
- Колір Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xeoleo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Електропривод |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Об'єм контейнера для зерен | 1200 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 19 999 ₴












