Ручна кавомолка алюмінієва зі сталевими жорнами та регулюванням рівня помолу портативна побутова для кави
1 799 ₴
- Під замовлення
- Код: CNC-1800
Відправка з 19 червня 2026+380 (67) 269-29-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручна кавомолка алюмінієва зі сталевими жорнами та регулюванням рівня помолу портативна побутова для кави сталеві жорна
Представляємо вашій увазі ручну кавомолку дуже високої якості зі сталевими жорнами і регулюванням рівня помолу.

Форма жорен конічна, діаметр жорен 50 мм.

Особливості кавомолки ручної зі сталевими жорнами:
- Ручка має унікальну пружину, тому ви можете легко її легко відкинути для стійкого шліфування або згорнути її для акуратного зберігання.
- Фіксована подвійна система підшипників для забезпечення грубості вашої меленої кави
Характеристики
|
Країна виробник |
Китай |
|
Тип кавомолки |
Жорнова |
|
Тип жорен |
Конічні |
|
Матеріал жорен |
Нержавіюча сталь |
|
Матеріал кавомолки |
Алюміній |
|
Розміри |
Висота 145 мм * Ширина 50 мм |
|
Діаметр кавомолки |
50 мм |
|
Вага кавомолки |
600 г |
|
Об’єм контейнера для зерен |
20 г |
|
Об’єм контейнера для меленої кави |
20 г |
|
Регулювання степені помолу |
Так |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Об'єм контейнера для зерен | 20 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Об'єм ємності для меленої кави | 20 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Діаметр жорен кавомолки, мм | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴










