Ручна кавомолка Xeoleo зі сталевими жорнами та регулювання рівня помолу
Представляємо вашій увазі ручну кавомолку дуже високої якості зі сталевими жорнами та регулюванням рівня помелу від бренду Haanzhal Xeoleo.
Форма жорен конічна, діаметр жорен 45 мм.
У комплект до кавомолки входить інструкція та щіточка для чищення.
Особливості ручної кавомолки Xeoleo:
-Ручка кавомолки має унікальну пружину, тому ви можете її легко відкинути для стійкого шліфування або згорнути її для акуратного зберігання.
- Фіксована подвійна система підшипників для забезпечення навіть грубості вашої меленої кави.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xeoleo |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Об'єм контейнера для зерен | 15 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Об'єм ємності для меленої кави | 15 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Матеріал | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал ручки | Алюміній |
| Діаметр жорен кавомолки, мм | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴







Відправка з 24 червня 2026
