Чайник для заварювання 350 мл із нержавіючої сталі з довгим тонким носиком для заварки фільтра Сріблястий без кришки для v60
890 ₴
590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 350-222
+380 (67) 269-29-79
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чайник для заварювання 350 мл із нержавіючої сталі з довгим тонким носиком для заварки фільтра Сріблястий без кришки портативний для альтернативи
Якщо ви любите готувати і пити смачну каву, то цей заварювальний чайник для кави на 350 мл стане вашим незамінним і корисним аксесуаром.

Завдяки спеціальній формі довгого тонкого носика, цей чайник дозволяє повністю контролювати процес приготування кави і заварювати каву рівномірно і плавно, так як цього вимагає правильний процес приготування.

Виготовлений чайник з високоякісної нержавіючої сталі.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Об`єм | 350 мл |
| Колір | Сріблястий |
| Висота | 93 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Діаметр | 76 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ручки | Фіксована |
| Підходить для всіх видів плит | Так |
| Ширина з урахуванням ручки | 175 мм |
| Матеріал ручки | нержавеющая сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴








