Ручна кавомолка зі стальними жерновами та з регулюванням помелу
Представляємо вашій увазі ексклюзивну ручну кавомолку зі сталевими жорнами та регулювання рівня помелу.
Дана ручна кавомолка – це шикарний дизайнерський гріндер з чудовою якістю виготовлення і високою якістю в роботі.
Особливо добре спроектована та продумана кавомолка китайськими ентузіастами стане надовго вашим надійним помічником у приготуванні смачної кави на вашій кухні або у подорожах.
Особливості кавомолки:
-Фіксована подвійна система підшипників для забезпечення навіть грубості вашої меленої кави;
-Корпус із нержавіючої сталі;
-Внутрішній вал з нержавіючої сталі та задирки;
-Рукоятка має унікальну пружину, тому ви можете її легко відкинути для стійкого шліфування або згорнути її для акуратного зберігання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Побутове |
| Тип приводу | Ручний привід |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Об'єм контейнера для зерен | 25 г |
| Ємність для меленої кави | Так |
| Об'єм ємності для меленої кави | 25 г |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал жорнів | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 165 мм |
| Ширина | 163 мм |
| Вага | 0.48 кг |
| Діаметр кавомолки, мм | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сфера использования | HoReCa, будинок |
| Тип жорен | Конічні |
| Розмір ручки | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴











Відправка з 24 червня 2026
