


Пуровер Cafec Plastic Cone-Shaped Flower Dripper Cup4
Пуровер Cafec Plastic Cone-Shaped Flower Dripper Cup4 (Кафек) - це пластикова воронка для фільтрового способу заварювання кави.
Бувши першим у світі розробником конусоподібних паперових фільтрів, виробник Cafec презентував Flower Dripper.
Дріппер (пуровер) - це своєрідна конусоподібна чаша без дна. Його сконструйовано особливим чином: форма конуса сприяє глибшому розташуванню меленого зерна, що сприяє оптимальній екстракції аромо-смакових речовин, внутрішня поверхня з ребрами у вигляді квітки забезпечує підвіс фільтру з меленою кавою у повітрі, а великий отвір в дні пуровера робить екстракцію плавною і змінює смак кави в залежності від швидкості наливу гарячої води.
Даний пуровер виготовлений з харчового пластику, який є безпечним, термостійким, міцним та має гарну теплоізоляційну функцію.
Для приготування кави на даному пуровері використовуються конусоподібні паперові фільтри типу V60 на 4 чашки
Характеристики
Конусоподібна форма типу V60
Високоякісний термостійкий харчовий пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAFEC |
| Країна виробник | Японія |
| Тип посуду | Пуровер |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 0.6 мл |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кавоварки | Фільтр-кавоварка |
| Фільтр | одноразовий |
| Тип використовуваної кави | свіжообсмажена мелений |
- Ціна: 599 ₴


