Посуд спеціально створений для Damman FRÈRES.
Прості і чисті лінії, зроблені так, щоб ці предмети для повсякденного вжитку легко поєднувалися з посудом будь-якого стилю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Заварювальний чайник |
| Матеріал | Порцеляна |
| Прес-фільтр | Немає |
| Ситечко | Є |
| Об`єм | 500 мл |
| Колір | Білий |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Dammann Freres |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал ручки | порцеляна |
| Матеріал кришки | Порцеляна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴



